Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 08-09-2020
Saat: 17:45

Batman Evden Eve Nakliyat, Batman Başta olmak özere tüm Türkiye evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktayiz
Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

You are here: Home » Batman Evden Eve Nakliyat » Nasıl çalışıyoruz
yazarYazar: admin | tarihTarih: 19 Mayıs 2016 / 13:59 | etiketEtiketler:

Nasıl çalışıyoruz

Taşınma konusu hem zihinsel hem de fiziksel olarak çok yorucu bir durumdur. Günler önce başlayan düşünceler günlerinizi zehir etmeye yetecektir. Bu durumun hazırlık aşaması bile sizin enerjinizi fazlasıyla alacaktır. Siz hayatınıza devam ederken tüm bu işleri Batman nakliyat olarak biz üstleniyoruz. Eşyalarınızı büyük bir özen ve titizlikle düzen kuracağınız yeni evinize taşımaktayız. Oluşturduğumuz http://www.batmanevdenevenakliyatci.com/ adresinden tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Batman evden eve nakliyat olarak biz, işinde uzman çalışanlarımız ile büyük bir dikkatle ve özenle nakliye adı altında çalışmaktayız. En büyük korkunuzun eşyalarınıza zarar gelmesi olduğunu çok iyi bildiğimiz için bu konuda özel bezler ve ambalajlar ile birlikte muhafazalı kolilere özenle yerleştirip taşımaktayız. Çalışırken güler yüzlü ve yardımsever davranışlar sergileyen personelimiz, sizin yüzünüzü güldürmek adına elinden gelen tüm çabayı sarf etmektedir. Araçlarımızın kasa kısmı çelik ve kapalı bir şekildedir. Eşyalarınız araçlarımızın kasasına sabitlendiği için kolilerde herhangi bir dağılma olup eşyalarınız asla zarar görmemektedir. Özenerek, her detaya dikkat ederek aldığınız eşyalarınızın deforme olmaması, çizilmemesi adına her ihtimali düşünerek, tüm tedbirlerimizi almaktayız. Taşınma sürecinde özellikle yüksek katlarda oturanlar için en zorlu olan kısım büyük ve parçalanamaz durumda olan eşyaların nasıl kaldırılıp merdivenlerden indirileceğidir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için asansörlü taşımacılık Batman şubesi olarak, taşınma sırasında hem çalışanlara hem de müşterilere zaman kazandıran ve yormayan asansör sistemini kullanmaktayız. Hem güç sarf etmeden hem de herhangi bir vurma, çarpma olmadan işin üstesinden gelinmiş olunmaktadır.

Tüm çabalarımız ve imkânlarımız sizin yüzünüzü güldürmek adına yapılmaktadır. Uzun yıllardır bu piyasada başarılı bir çizgide ilerlememiz tamamen müşteri odaklı çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Değişmeden, aynı yolda kendimizi sizin yerinize koyarak çalışmaya devam edeceğiz.

Maalesef!
Yorumlara kapalıdır.
 


Google+