Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 08-09-2020
Saat: 18:01

Batman Evden Eve Nakliyat, Batman Başta olmak özere tüm Türkiye evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktayiz
Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

You are here: Home » Archives for Haziran 2016
yazarYazar: admin | tarihTarih: 25 Haziran 2016 / 4:42

VİLLA VE YALILARINIZI DA SİZLER İÇİN TAŞIYORUZ

Büyüklüğü ve görkemli eşyaların yoğunluğu ile adını sıkça duyduğumuz villalar ve taşınma şekilleri ile de siz kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Evleriniz büyük, eşyalarınız kıymetli diye hiç çekinmeyin. Eşyalarınızı itinayla hepsini büyük araçlarımız ile taşıyor ve istediğiniz yere iletiyoruz. Batman evden eve nakliyat işlerinize birde villayı ekledik. Batman’nın biraz uzakça yerleşim yerlerinde son zamanlarda çokça taşınma işini gerçekleştirdik. Evden eve nakliyat denince akla artık evdeki tüm eşyanın paketlenmesi ve kutulanması geliyor. Gittiği yerde ise tekrar aynı işlem uygulanarak açılıp istenildiği yere yerleştiriliyor.

Bu hizmet tahhütümüzde de yer almaktadır. Yapılan her işin sözleşmesi ve içeriği kendi arasında farklılıklar ile belirlenir. Buda otomatikman fiyat seçeneğinde belirleyici unsur olarak yer alır. Villa taşımacılığında fiyat tabi ki biraz değişkenlik göstermektedir. Taşınacak evin büyüklüğü ve içeriğindeki eşyaların yoğunluğu harcanan iş gücü ile ilintili olarak fark yaratır. Batman nakliyat hizmetini alabileceğiniz en iyi ve en nitelikli firmaların başında geliyoruz. Nedeni de bu işte ne kadar tecrübeli olduğumuzdandır. Batman’nın değişik yerlerindeki birçok villayı diğer yerdeki villaya başarı ile taşıyoruz. Bir günde bitmeyecek sandığınız nakliye ileri daha da kısa bir sürede sonuçlanıyor.

Kalifiye çalışanlarımız ve işi düzenli olarak kontrol eden şeflerimiz sayesinde başarılı bir hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Sigortalı yapılan işlerimizde kesinlikle verilen bir hasar giderilmekte ve müşteri memnuniyeti baz alınmaktadır. Asansörlü taşımacılık Batman civarında da sıkça kullanılmaya başlanmış bir sistemdir. Gerek kullanım rahatlığı olsun gerekse işi daha hızlı bitirmek olsun her şekilde işleri kolaylaştırmaktadır. Artık bir günde birden fazla yeri taşıyabiliyor ve insanları yeni hayatları ile erkenden bir araya getiriyoruz. Hızlı taşımacılığın adresindesiniz.

 


Google+